Dit jaar organiseert Citrix wederom een event van formaat: Citrix Synergy. Het evenement vindt plaats in San Fransisco en Berlijn. Synergy Berlin ( 6, 7 oktober) is het eerste wereldwijde Citrix event dat in Europa plaatsvindt. Tijdens Synergy wordt het laatste product-nieuws gepresenteerd met uiteraard de focus op desktop virtualisatie en aanverwante technologiën. (http://www.citrixsynergy.com/berlin/index.html)
Het evenement wordt in het Engels gepresenteerd en is een corporate conferentie die veel technische informatie biedt alsmede de laatste productnieuwtjes van Citrix en andere bepalende technologie bedrijven. Gedurende Synergy ligt de focus op de Europese markten, -behoeften en -klant-successen. De agenda van Synergy behelst een mix van een technische en bedrijfsmatige inhoud, gepresenteerd in plenaire sessies, zogenaamde “breakout” sessies en de nieuwe Hands-on Learning Labs, waar intensief met Citrix producten kan worden getraind.
Synergy Berlin presenteert veel nieuwe activiteiten, uitgebreider nog dan tijdens de (wellicht bekende) iForums zoals deze vorig jaar in Antwerpen plaatsvond. Nieuwe activiteiten zijn onder andere Geek Speak Live! (waar de deelnemers de agenda bepalen), Hands-on learning Labs, het Synergy Test Center en een indrukwekkend Solutions Expo, bestaande uit onder andere een volledig interactieve omgeving van Citrix producten-demo’s en demo’s van belangrijke branche-partners.
Van verschillende relaties hebben wij vernomen dat zij geïnteresseerd zijn in een bezoek aan dit imposante symposium. Om onze relaties in de organisatie te ontzorgen zijn wij voornemens een bezoek te organiseren. Mits er natuurlijk voldoende deelnemers zijn. Interesse? U kunt daartoe eenvoudig een mail sturen aan Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . Een telefoontje naar uw contactpersoon voldoet vanzelfsprekend ook.
Wij informeren u vervolgens dan zo snel mogelijk over de mogelijkheden.








